PREORDER

PREORDERBIEGACZ 2.0

DO 13.04.2020
» 30 BIEGACZY
» 3 MIESIĄCE

» W objęciach perfekcjonizmu nasz statek stoi od dłuższego czasu w porcie, a już dawno mógłby płynąć do celu... Zdecydowaliśmy ruszyć tym, co mamy. Okręt nie jest jeszcze idealny, ale kończymy z odwlekaniem w nieskończoność i zapraszamy na pokład - zabieramy 30 biegaczy na 3 miesięczny rejs po wyniki

» Startujemy z PREORDEREM prowadzenia ON-LINE treningu BIEGOWEGO i FUNKCJONALNEGO połączonego w jeden program pod nazwą BIEGACZ 2.0

koncepcja
biegacz 2.0

Podstawami naszej koncepcji są 3 punkty:
» połączenie treningu biegowego i funkcjonalnego
» współpraca w teamie biegacz - trener - fizjoterapeuta
» zbieranie i sprawny przepływ informacji/komunikacja w teamie

CENA - PREORDER

Na początek oferujemy specjalną cenę, ponieważ będziemy wymagali w zamian od Was dokładnych informacji zwrotnych po każdym treningu. Jednocześnie zaczeliśmy pracować na nowych platformach, które ułatwiają nam część pracy i jeszcze nie jesteśmy w stanie określić ile czasu będziemy potrzebowali na prowadzenie Waszych programów. Za 3 miesiące, pod koniec czerwca będziemy mogli określić na ile ułatwienia oszczędzają nam czasu.

CO DAJEMY?

PODWÓJNA SYNERGIA:
»DWÓCH TRENERÓW
»DWA PLANY TRENINGOWE
»U NAS 2+2=5

2 W 1
COACHING TEAMU
FIZJO | TRENER

Biorąc udział w naszym przedsięwzięciu zyskujesz jednocześnie opiekę fizjoterapeuty i trenera oraz spojrzenie dwóch osób na Twój proces treningowy. Będziesz pod naszym okiem.

TRENING
BIEGOWY
+
TRENING FUNKCJONALNY

trening
biegowy

Program treningu biegowego przygotowany na podstawie wcześniejszej diagnozy biegowej - analizy dotychczasowych treningów, wyników oraz przeprowadzonego wywiadu i ankiety.

trening funkcjonalny

Program treningu funkcjonalnego dostosowany do Twojego poziomu - a wszystko w przystępnej formie wraz z instruktażowymi nagraniami wideo.

JESTEŚ TRENEREM?
CHCESZ DOŁĄCZYĆ
DO PROJEKTU?

APLIKUJ!

JESTEŚ BIEGACZEM?
CHCESZ WSPIERAĆ
ROZWÓJ PROJEKTU
BIEGACZ 2.0?

ZOSTAŃ AMBASADOREM!