KOMPLEKSOWY
PROGRAM
ON-LINE
DLA BIEGACZY
DŁUGODYSTANSOWYCH

Koncepcja treningu Biegacz 2.0 powstała z potrzeby. Prowadząc kanał na YouTube z treningiem funkcjonalnym dla biegaczy zacząłem dostawać coraz więcej zapytań o technikę biegu oraz próśb o ćwiczenia na konkretne elementy / słabe punkty czy kontuzje. Tak trafił do mnie na diagnozę biegacza trener z Poznania - Maciek Skórnicki. Wprowadzając plan naprawczy wymieniliśmy się doświadczeniami, Maciek poprowadził programowanie mojego treningu biegowego. Zaproponowałem połączenie sił i tak powstała inicjatywa udoskonalenia metod treningowych - łącząc trening biegowy i funkcjonalny w jeden spójny program treningowy.

DLA KOGO?

Nasz program kierujemy do biegaczy długodystansowych, którzy chcą przede wszystkim uniknąć kontuzji potrafiących wykluczyć z treningów na miesiące. Ofertę kierujemy do osób świadomych, że trening nie może być skoncentrowany tylko na jednym aspekcie - samym bieganiu. Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju, poprawie wyników i zachowaniu zdrowia, to idealnie trafiliście.

5k | 10k
21k | 42k

Mamy miejsce dla osób trenujących pod różne dystanse, ponieważ trening osoby trenującej pod 5km będzie się różnił od treningu osoby startującej w półmaratonach. A dla nas różnorodne osoby, to bogatsze i szersze doświadczenia, które możemy później wprowadzić ulepszając koncept Biegacz 2.0.

XX:XX MIN/KM

Dla nas nie ma biegających za wolno, ani za szybko. Chcemy doskonalić metody treningowe dla wszystkich. A różny poziom, to kolejny czynnik wpływający na to, jak skonstruujemy Wasz plan treningowy. Nooo i znowu - większe doświadczenie dla nas.

CO OFERUJEMY?

» indywidualny program treningowy zbudowany z treningów biegowych i funkcjonalnych
» coaching teamu trener + fizjo
» filmy instruktażowe do ćwiczeń
» analizę historii treningowej
» opracowanie stref treningowych
» metodykę treningu łatwą do zrozumienia
» cotygodniowy feedback od trenera

CO DAJEMY?

»DWÓCH TRENERÓW
»DWA PLANY TRENINGOWE

2 W 1
COACHING TEAMU
FIZJO | TRENER

Łączymy wiedzę + doświadczenie trenera i fizjoterapeuty. Współpracując z nami zyskujesz opiekę w zakresie treningu oraz zapobiegania kontuzjom na wczesnym etapie, czyli spojrzenie dwóch osób. Będziesz pod naszym okiem.

NARZĘDZIA
APLIKACJE
TECHNOLOGIE

W naszej pracy używamy 2 aplikacji do prowadzenia treningu:
» aplikacja do treningu biegowego - pobiera dane treningowe z najpopularniejszych urządzeń, dzięki czemu możemy dokonać analizy każdej jednostki treningowej oraz ułatwia komunikację w zbieraniu feedbacku o każdym treningu
» aplikacja do treningu funkcjonalnego zawiera autorskie filmy z instruktażem, które wpływają na jakość wykonywanych ćwiczeń oraz łatwia komunikację w zbieraniu feedbacku o każdym treningu (możliwość dodania zdjęcia/nagrania z treningu po każdym ćwiczeniu)
» zbieranie i sprawny przepływ informacji/komunikacja w teamie

DIAGNOZA
BIEGACZA

Współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z Twoją historią
» na początku dostaniesz do wypełnienia ankietę on-line, w której możesz wyspowiadać się ze wszystkiego
» brakujące informacje uzupełnimy dodatkowym wywiadem

weakness
słabe strony

O ile w rozwoju mentalnym zdecydowanie lepiej wybierać działania w których jesteśmy dobrzy i dalej je rozwijać - o tyle w bieganiu liczy się ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ... Nie będziemy ieli użytku z mocnego pośladka czy uda, jeśli będziemy mieć słabą stopę, Achillesa czy łydkę - bo SŁABSZE STRUKTURY nie będą mogły PRZENIEŚĆ SIŁY z biodra na podłożę albo skończy się to bólem/przeciążeniem stopy/łydki/Achillesa. W bieganiu zdecydowanie sprawdza się powiedzenie: "JESTEŚ TAK SILNY JAK TWOJE NAJSŁABSZE OGNIWO".

» po określeniu Twoich słabych stron zajmiemy się ich wzmocnieniem w celu odblokowania Twojego potencjału!

PODEJŚCIE DO TRENINGU

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Kto chce - szuka sposobów, a kto nie chce - szuka powodów". Chyba tak mógłbym podsumować nasze podejście do swojego treningu i treningu podopiecznych. Cały program nazywamy koncepcją, ponieważ chcemy, żeby ewoluował wraz z naszymi biegaczami.

TRENING
BIEGOWY
+
TRENING FUNKCJONALNY

trening
biegowy

Program treningu biegowego przygotowany na podstawie wcześniejszej diagnozy biegowej - analizy dotychczasowych treningów, wyników oraz przeprowadzonego wywiadu i ankiety.

trening funkcjonalny

Program treningu funkcjonalnego dostosowany do Twojego poziomu - a wszystko w przystępnej formie wraz z instruktażowymi nagraniami wideo.

O NAS

O NASKIM JESTEŚMY

wrocław | poznan

Jesteśmy z różnych miast. Praca na odległość będąc jednocześnie trenerem i klientem uświadomiła nam jak ważna jest sprawna komunikacja oraz otworzyła oczy na to, co nie działa. Własne doświacznie doprowadziło nas do koncepcji Biegacz 2.0 gdzie nacisk kładziemy na skuteczną feedback oraz połączenie tego treningu biegowego z funkcjonalnym w jeden, spójny plan.

MACIEK

W projekcie Biegacz 2.0 jego rola to programowanie treningowe. Jego przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 2012r. W jej trakcie udało mu się trenować w klubie MKS Baszta Szamotuły z członkami kadry juniorskiej na 400m. Zyskaną od nich motywacje przekuł na stwierdzenie, ze ograniczeń nie ma. Pierwszy maraton przebiegł w wieku 19 lat. Aktualnie student specjalizacji trenerskiej na AWF Poznań oraz marketingu internetowego na Collegium da Vinci.

BARTEK

W teamie Biegacz 2.0 na nim spocznie odpowiedzialność za trening funkcjonalny. Absolwent AWF Wrocław, fizjoterapeuta z 9-letnim doświadczeniem. Od trzech lat trener biegaczy. W swoim warsztacie ceni globalne spojrzenie na człowieka, ponieważ jesteśmy całością. Jego marzeniem jest eksploracja Majorki na swoim KTM’ie. Oczywiście poza zbawianiem świata... biegowego świata.

DOŁĄCZ

DOŁĄCZDO NAS

JESTEŚ TRENEREM?
CHCESZ DOŁĄCZYĆ
DO PROJEKTU?

APLIKUJ!

JESTEŚ BIEGACZEM?
CHCESZ WSPIERAĆ
ROZWÓJ PROJEKTU
BIEGACZ 2.0?

ZOSTAŃ AMBASADOREM!